Kwietniowe nowości w przedświatecznej odsłonie

                Mam nadzieję, że świąteczny nastrój już Wam się udzielił. W przerwie pomiędzy świątecznymi porządkami warto poświęcić chwilę na kwietniowe nowości. Przyznam szczerze, że pojawienie się niektórych propozycji bardzo mnie ucieszyło i zastanawiam się, jak znajdę czas, aby je wykorzystać?!

Kwietniowe nowości tradycyjnie zacznijny od informacji papeteryjnych. Galeria Papieru stworzyła fantastyczną kolekcję utrzymaną w szaro-czarno-białej tonacji. Oprócz tego w zestawie znajdują się dodatki, które większość z was uwielbia.

Źródło: Galeria Papieru.

Oprócz tego na sklepowych półkach Galerii Papieru znalazł się dodruk Wieku Niewinności, co jest bardzo dobrą wiadomością w sezonie komunijnym i ślubnym. Zestaw papierów doskonale nadaje się do wszelkich prac rękodzielniczych a jego uniwersalność sprawia, że powinien znaleźć się w rękach każdej skraperki 😉

Źródło: Galeria Papieru.

 

Miło mi również poinformować , że na polski rynek wchodzi nowa marka papierów przeznaczonych do scrapbokinu wydana przez Laserowe Love. Projekty Renaty Masłyk już dostępne w kolekcji „Be with Me”.

Źródło: Laserowe love.

Kwietniowe nowości w Scrapku głównie mają charakter przestrzenny. Aneta postarała się, aby Wielkanoc w naszych pracach była pełna zwierzęcych akcentów. Kilka z propozycji, które znajdziecie w ich sklepie zamieszczam poniżej:

Źródło: Scrapek

To już ostatni dzwonek, aby załapać się przed Wielkanocą na nowości z Craft&You. Nowe wzory wykrojników zapewne zainspirują was do stworzenia ciekawych prac. Zwróćcie jednak uwagę na rozmiary wykrojników, których wielkość wycinanki może was zaskoczyć.

Źródło: CraftandYouDesign.

Może nie w kontekście kwietniowych nowości, ale ogólnie warto zauważyć, że polski rynek rękodzielniczy zaczynają opanowywać wykrojniki z Chin. W porównaniu z rodzimymi producentami konkurencyjna jest cena. Wielość wzorów powoduje, że wschodni producenci stają się dużym zagrożeniem dla wszystkich znanych marek wykrojnikowych na świecie. Tym bardziej, że „frendsi” tworzą wiele wzorów a jakość proponowanych wykrojników jest wysoka (świetnie wycinają).

Pamiętajcie jednak, że pomimo atrakcyjnej ceny oferowanej na Aliexpressie, trzeba  zwrócić uwagę czy wzory, które kupujemy  nie są kopią istniejących już wykrojników znanych marek, gdyż jest to kradzieżą własności intelektualnej. Zwracajcie również uwagę na to, jak wycinanka będzie wyglądała po użyciu, gdyż niedawno można było nabyć w atrakcyjnej cenie kulę ziemską, gdzie kontynenty po wycięciu były ustawione odbiciem lustrzanym.

W związku z powyższym kupujcie u sprawdzonych i polecanych dostawców. Jeden z nich współpracuje Moniką Cohenną, która tworzy projekty odpowiadające potrzebom polskich rękodzielniczek. Dużą atrakcyjnością cieszą się wykrojniki komunijne, ale również niebawem pojawią się płytki  z polskimi napisami „na różne okazje”.

 

Źródło: Long Han Store.

 

 

 

 

 

 

 

 

Posted in Bez kategorii
  • cytrynowe drzewo

    Ta czarno-biała kolekcja Galerii Papieru baaardzo mi się podoba. Nie mogę się doczekać, aż ją zamówię 🙂