Wiosenne nowości, czyli w marcu jak w garncu

Początek roku przyniósł wiosenne nowości pełne pastelowych barw. Karnawałowy nastrój udzielił się naszym rodzimym projektantom, którzy zaskoczyli nas interesującymi wzorami. Znane marki papiernicze wydały zestawy, które zachwycają nowymi wzorami oraz kolorystyką. W pierwszej kolejności WARTO (!!!) przybliżyć kolekcję  Galerii Papieru „Zaginione witraże” oraz „Miłość dodaje ci skrzydeł”.

 

 

Źródło: Galeria Papieru.

Pierwszy zestaw to wiosenne nowości („Lost Staindes glass windows”) daje wiele możliwości, gdyż nie tylko nadaje się do różnych prac rękodzielniczych, ale również można wycinać poszczególne motywy tworząc niezapomniane kompozycje. Intensywne kolory nadają dynamikę pracom. Sami oceńcie twory Magdy, która wykorzystuje papiery do ozdabiania prac:


Źródło: Crafty Meg. 

W drugim zestawie „Love takes wing” (Miłość dodaje skrzydeł) dominują pastelowe róże i beż. Choć kolekcja pojawiła się w okresie Walentynek to jednak można wykorzystać ją między innymi do tworzenia ślubnych zestawów. Wiosenne nowości świetnie nadaję się do prac o tematyce wielkanocnej. Jednym zdaniem „odgranicza nas tylko wyobraźnia”.

Galeria Papieru wypuściła też serię nowych wiosennych i komunijnych dodatków, które wspaniale łączą się z „Wiekiem Niewinności”, który doczekał się reedycji.

Źródło: Galeria Papieru.

Kolejną nowością w 2017 roku są dwa zestawy zaprojektowane przez UHK Gallery tj. „Misty Morning” oraz „Provance”. Obydwie utrzymane są w pastelowej tonacji.

 

Źródło: UHK Gallery. 

Ciekawe propozycje pojawiły się także na półkach Magicznej Kartki.

Kolekcja „W stronę tęczy” może was zaskoczyć, bo posiada 15 baz kolorystycznych. Arkusze nie tylko posłużą jako doskonała baza do waszych prac, ale mogą być alternatywą do tworzenia wycinanek czy skrapów, które sklejamy z wielu elementów np. baranki, zajączki, mikołaje, aniołki itp.

Źródło: Magiczna Kartka.

W lutym Magiczna Kartka otworzyła dział z GRAFIKAMI do samodzielnego druku. Wzory są przygotowane w formie elektronicznej i można je nabyć na stronie internetowej. Jakość przygotowanych Digi jest wysoka (300dpi) i dostępna w formacie A4. Wiosenne nowości Magicznej Kartki głównie krążą w tematyce zbliżajacych się Komunii. Koniecznie zajrzyjcie!

 

Źródło: Magiczna Kartka.

Na nadejście wiosennych nowości przygotuje się też Scrapek. Aneta nie próżnuje i Anemone wypuściło nowe wzory tekturek, w których dominuje tematyka wielkanocna. Dostępne są nowe napisy oraz symbole kojarzące się z nadchodzącymi świętami.

Źródło: Scrapek – Anemone.

Pogoda sprzyja porządkowaniu rzeczy po zimie, więc fanom kalendarzy i wszelkiego planowania proponuje odwiedzić Project Planner. Poza nowymi wkładami zakupowymi w formacie A5 i A6 oraz plannerami w ciekawych kolorach, znajdziecie tam liczne inspiracje prezentowane  na blogu i fanpage’u.

Źródło: Projekt Planner.

Jeżeli jeszcze nie wiecie, to 13arts otworzyło 11 marca 2017 r. sklep stacjonarny i pracownie, które są zlokalizowane przy ul. Królewskiej 149a we Wrocławiu. Można tam zakupić produkty firmowe oraz wziąć udział w warsztatach i pokazach, dzięki którym otrzymacie cenne i fachowe rady oraz zaczerpniecie inspiracji, aby rozwijać dalej zainteresowania.

Źródło: 13 arts.

Posted in Bez kategorii
  • cytrynowe drzewo

    Uwielbiam te nowości. Dwie pierwsze propozycje, które tu przedstawiłaś z Galerii Papieru są prze-cu-do-wne! <3 <3 <3