Konkurs na powitanie Crafty Life

Dziś wielki dzień – premiera naszego portalu Crafty Life! Z tej okazji chcemy zaprosić Was na konkurs na powitanie! Dzięki naszym sponsorom: firmie Family Portraits oraz Przydasie Pasjonaty możemy zaproponować Wam fajne nagrody!

craftylife-fb

Na czym polega konkurs?

Nasz konkurs na powitanie jest bardzo prosty. Aby wziąć w nim udział wystarczy na swoim blogu lub stronie odpowiedzieć na pytanie: O czym chciałabyś/chciałbyś czytać na naszym portalu? oraz umieścić informację o otwarciu portalu Crafty Life wraz z poniższą grafiką i linkiem do naszej strony. Link do swojego posta należy umieścić na dole tego wpisu za pomocą odpowiedniego narzędzia. Mamy nadzieję, że dzięki Waszym podpowiedziom nasz portal będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Same oczywiście mamy w głowach mnóstwo pomysłów, dlatego zachęcamy do regularnego czytania naszych artykułów i odwiedzania naszej strony na Facebooku, tym bardziej, że tam też czeka na Was facebookowa odsłona naszego konkursu na powitanie.

Nagrody w konkursie na powitanie

Dlaczego warto wziąć udział w naszym konkursie? Tak, jak już wspomniałyśmy, mamy dla Was fantastyczne nagrody:

Zestaw kart do Project Life ufundowanych przez firmę Family Portraits oraz garść przydasiów od Przydasie Pasjonaty.

Nagrody powędrują do osób, które, naszym zdaniem, najbardziej kreatywnie odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Kilka zasad konkursu

 1. Nasz konkurs na powitanie trwa do 28.10.2016. Do tego dnia czekamy na Wasze odpowiedzi, z których nasz zespół wybierze tę, która według nas będzie najbardziej pomysłowa. Zwycięzcę ogłosimy na stronie i na fanpage’u 03.11.2016. Zwycięzcy powinni w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników skontaktować się z naszą redakcją w celu ustalenia szczegółów odebrania nagrody. W razie braku kontaktu nagroda przechodzi na kolejną osobę, której odpowiedź zostanie wybrana przez zespół redakcyjny.
 2.  Każdy uczestnik może udzielić odpowiedzi tylko raz na stronie craftylife.pl i raz na fanpage’u. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi, pod uwagę w konkursie będzie brana tylko pierwsza zgłoszona przez danego uczestnika.
 3. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu Crafty Life, a sponsorami nagród firma Family Portraits oraz Przydasie Pasjonaty.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie i życzymy POWODZENIA!

konkurs


Posted in Bez kategorii
 • iza

  super pomysł !! gratuluję i trzymam mocno kciuki – niech portal stanie się naszym ulubionym miejsce m 😉

  • Crafty Life

   Bardzo dziękujemy za te miłe słowa wsparcia <3

 • Świetny pomysł! Kibicuję i trzymam kciuki za portal 🙂
  A ja osobiście, oprócz tutoriali i porad dotyczących tworzenia konkretnych rzeczy, chętnie poczytałabym o takich bardziej ogólnych sprawach związanych z rękodziełem – jak sobie radzić z brakiem weny, jak unikać bezczelnego kopiowania czyichś pomysłów, jak się rozwijać, jak budować swój styl itp.

  • Crafty Life

   Bardzo dziękujemy za słowa wsparcia <3 możemy zdradzić że jeszcze w tym miesiącu ukaże się artykuł o tym jak znaleźć czas na rękodzieło… 🙂 Pozdrawiamy!

 • dagmara

  Jestem bardzo ciekawa, jak poprowadzicie to miejsce 🙂 W blogosferze z chęcią szukam stron, które pokazują, jak przemycać kreatywność do codzienności. To właśnie oznacza dla mnie Crafty Life – nieoczywiste rozwiązania, DIY i tricki, które urozmaicają zwyczajne czynności każdego dnia (od dekorowania domu począwszy, aż po ciekawe podanie soku do obiadu skończywszy). Bo przecież twórczość to może być po prostu pięknie zorganizowana (nie)zwyczajna codzienność 🙂 Pozdrawiam ciepło cały zespół i życzę nieograniczonych pokładów kreatywności!